מדרסים

מומחים לבניית מדרסים אורתופדים

מתחייבים למחיר הטוב ביותר

בקרוב סניף ראשון לציון

קהל המטופלים שלנו סובל מבעיות שונות בכף הרגל, המצב מחייב מציאת פתרון מעשי שיאפשר המשך פעילות שוטפת ושמירה על שגרת החיים.

היתרון שלנו נובע מהעובדה שאנו עוסקים במשך שנים רבות בטיפול בכל הבעיות השונות הקיימות בכף הרגל ויודעים לזהות מגוון בעיות שלפעמים הפתרון שלהם הוא לאו דווקא מדרסים.

התאמה של מדרסים למטופל נעשית לאחר אבחון מקיף של מצב כף הרגל.

לפני שתחליטו אם כן לרכוש מדרסים, אנו נבצע בדיקה ממוחשבת וצילום של כף הרגל המראה את צורת ההליכה עם ובלי מדרסים וכן את מצב הלחצים בכף הרגל.

לאחר הבדיקה תוכלו להחליט בצורה טובה יותר האם אתם נדרשים למדרסים, או לטיפול אחר אשר אינו מצריך שימוש במדרסים, מניסיוננו כ 30% מהמטופלים אינם נדרשים למדרסים.

במידה והוחלט על מדרסים אנו נייצר את המדרסים במידת גבס, משך זמן ייצור הוא בין שבוע לשבועיים.

שימו לב: בעת קבלת המדרסים חשוב לקבל גם את הגבס שהמדרסים יוצרו על ידם על מנת לראות שאכן לא קיבלתם מוצר מדף.

אין סיבה לשלם יותראחרי ניסיון רב השנים ואחרי עבודה והשתלמויות אצל המומחים והיקרים ביותר בתחום, אשר גובים על כל זוג מדרסים כ 2000 ש"ח ויותר ולאחר שיצרתי לאחרים מדרסים שנמכרו במחירים האלה.

אנו מתחייבים שתקבלו מדרסים באיכות ובמחיר ללא תחרות.

בעשיית מדרסים חשוב הידע אבל חשובה לא פחות היכולת היצירתית לעשות את המדרסים. מאחר והמדרסים נעשים בעבודת יד נדרשת יד של אומן לעשות את מדרסים בצורה מדויקת ואת זה יש למעט מאוד מהמכונים האורתופדיים.

__________________________________________________________________________________________________

הבדיקה מבוצעת ללא עלות – לקביעת תור חייגו: 03-5593336
__________________________________________________________________________________________________

מחירון מדרסים…

מדרסים בחולון

מדרסים

לאחר שנים של ניסיון בטיפול בשלל בעיות שונות בכף הרגל של המטופלים הרבים שלנו, פיתחנו מומחיות להתאמת מדרסים בבנייה מותאמת ואישית למטופל. ביכולתנו להתאים את המדרסים למבנה כף הרגל של המטופל, לסוג הבעיה הרפואית שלו ולאופי הפעילות היומית שלו. אנו נותנים הנחות לכל חברי קופות החולים, נשמח לספק לכם פגישת ייעוץ בה נבחן את מצבכם הנוכחי, במגוון אמצעים טכנולוגים ונבדוק כיצד ניתן להתאים לכם מדרסים אשר יפתרו את הבעיות האורתופדיות שלכם בכף הרגל.