מחירי מדרסים 

מחירון מדרסים ביומכאניים.

ילדיםעלות מדרסים תכלול בדיקה אורתופדית מקיפה של כף הרגל, לרבות סריקה ממוחשבת וצילום של כף הרגל, המדמה מגוון מצבים כגון: עמידה, הליכה וריצה.
מחירי מדרסים : 200-500 ש"ח בהתאם לצורך.

מדרסים למבוגרים: עלות מדרסים תכלול בדיקה אורתופדית מקיפה של כף הרגל, לרבות סריקה ממוחשבת וצילום של כף הרגל, המדמה מגוון מצבים כגון: עמידה, הליכה וריצה. מדרס זה בנוי ממספר שכבות בהתאם לצורך.
מחיר מדרסים : 350-950 ש"ח.

מדרסים לספורטאים: עלות המדרסים תכלול בדיקה אורתופדית מקיפה של כף הרגל, לרבות סריקה ממוחשבת וצילום של כף הרגל, המדמה מגוון מצבים כגון: עמידה, הליכה וריצה. המדרס בנוי מ – 4-8 שכבות שונות, בהתאם לתחום הספורט ולמשקל המטופל.
מחיר מדרסים : 1100 ש"ח.

מדרסי קרבון: עלות המדרסים תכלול בדיקה אורתופדית מקיפה של כף הרגל, לרבות סריקה ממוחשבת וצילום של כף הרגל, המדמה מגוון מצבים כגון: עמידה, הליכה וריצה.
מחיר מדרסים : 1100 ש"ח.

אין סיבה לשלם יותר – ניסיון רב השנים שצברנו, העבודה וההשתלמויות אצל המומחים והיקרים ביותר בתחום (אשר גובים על כל זוג מדרסים כ- 2000 ש"ח ויותר) באים לידי ביטוי בעבודתנו.

אנו מתחייבים שתקבלו מדרסים באיכות ובמחיר ללא תחרות.

בהכנת מדרסים הידע חשוב מאוד, אך היכולת היצירתית להכין את המדרסים חשובה לא פחות. מאחר והמדרסים נעשים בעבודת יד, נדרשת יד של אומן לצורך הכנתם באופן מדויק ומכונים אורתופדיים רבים אינם מקפידים על כך.

הדבר דומה למורה לאומנות אשר יש לו ידע נרחב בתחומו; האם אותו מורה יכול לצייר? לא בהכרח.
הידע שצבר יקנה לו את היכולת להסביר כיצד לצייר, אך לאו דווקא יאפשר לו לצייר באמת.

חשוב: בעת קבלת המדרסים זכרו לדרוש את תבנית הגבס שמדדו לכם ושעל פיה הם יוצרו. כך תוכלו לוודא שהמדרס, אותו הזמנתם, יוצר לפי מידת כף הרגל שלכם.

החזר מקופ"ח השונות עבור רכישת מדרסים:

חשוב לציין, כי קופות החולים משנות תנאי הזכאות מדי פעם וזאת בהתאם לסוג הכרטיס ובהתאם למדיניות הקופה. כדאי לבדוק את זכויותיכם לפני הרכישה.

מדרסים קופ"ח מאוחדת:

ניתן לקבל החזר של עד 50% מגובה עלות המדרסים, גובה ההחזר הוא עד 491 ש"ח – ניתן לקבל שני זוגות בשנה קלנדרית. נדרש לקבל הפנייה מאורתופד לצורך רכישת המדרס.

מדרסים קופ"ח כללית:

ניתן לקבל החזר על המדרסים בגובה 107 ש"ח. נדרש לשלוח טופס בקשה לקבלת ההחזר.

מדרסים בחולון – מרכז הלייזר

                            הבדיקה מבוצעת ללא עלות – לקביעת תור חייגו: 03-5593336